Vždy majte Hra naostro

San Diego kraj má viac indickej kasína, než akýkoľvek iný kraja v Spojených štátoch. Vrátane zvyšku južnej Kalifornii, je 23 kasín, ktoré južnej kalifornskej hráči v kasíne majú ľahký prístup k hre v ktorýkoľvek deň. Zodpovedná hra môže byť včas správa pre nás pre všetkých, a to je vždy vhodná doba, aby si vedomý svojej kasíno hry.

Keď kasíno hra prestáva byť zábavné, je čas prestať hrať a získať pomoc. Kalifornia rada na Problem Gaming má k dispozícii pre problémových hráčov zdrojov. Výzva k informáciám na 1-800-gambler (1-800-426-2537), alebo e-mailom help@calpg.org~~dobj, alebo ísť on-line na webových stránkach na adrese calpg.org.

Každý rok národnej rady o problém so stávkovaním predstavuje Národný problém so stávkovaním mesiac uvedomenia, Grassroots povedomia verejnosti a ďalekosiahlu kampaň, zvyčajne v marci. Cieľom kampane je vzdelávať širokú verejnosť a zdravotníckych pracovníkov o varovné príznaky problémového hazardu a zvýšiť povedomie o pomoc, ktorá je k dispozícii ako na miestnej i celoštátnej úrovni.

Z prevažnej väčšiny hráči v kasíne, celoštátnej, ktorí idú do kasína pre zábavu, výskum z národnej rady o problém so stávkovaním naznačuje, že 2% až 3% populácie USA budú mať problém hazardu v danom roku. To je 6 miliónov na 9 miliónov Američanov, ale len malý zlomok vyhľadáva služby, vrátane liečby a svojpomocných programov obnovy.

V Kalifornii, podľa Kalifornia rada na problémové hazardné hry, hazardné hry Problém postihuje približne 3,7% populácie, takmer milión dospelých. Problémy s hazardné hry môže postihnúť kohokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rase. Existuje nádej a pomoc pre tých, ktorí trpia týmito problémami.

Tu je niekoľko tipov, ako udržať svoj herný zábavu v kasíne.

Vezmite si kasíno stávkovanie peňazí v hotovosti.

Vyčleniť peniaze, ktoré trávia v kasíne – a sú ochotní stratiť – pretože náklady na Váš kasíno zábavy. Ak je vaše peniaze preč, je čas robiť niečo iné v kasíne. Majú jedlo, sledovať show, alebo jednoducho ísť domov.

Keď prídete v kasíne, nemajú začať hrať hneď.

Predtým, než začnete hrať, sa prejsť okolo kasína vidieť, čo sa zmenilo od vašej poslednej návštevy. To bude tiež dať možnosť pozrieť sa na nových hier a dokonca nájsť novú úlohu.

Hrať pomaly.

Akonáhle si vyberiete hru, pretiahnuť svoje hrací čas, aby čo najviac zábavy z peňazí hráte. Začnite tým, že hrá svoju najnižšiu denominácie účet. Ak máte, aby dosiahol viac účty umiestniť do stroja, môže byť čas na prechod strojov alebo vziať prestávku.

Hrať iba jeden slot naraz.

Hranie viac ako jeden slot práve vám dáva väčšiu expozíciu na dom okraj. V dlhodobom horizonte, budete prísť o svoje peniaze rýchlejšie a skrátiť dobu prehrávania. Tiež hrať dva stroje často zahŕňa vstávanie alebo sa vykláňa z vášho kresla dostať sa k susednému strojmi. To nie je príliš relaxáciu alebo zábavné. Sedieť na stoličke v prednej časti stroja a relaxovať. Hrania na automatoch (alebo akýkoľvek kasínové hry) by mala byť zábavná skúsenosť.

Dajte si pauzu od hrania.

Ak sa rozhodnete zmeniť strojov, dajte si pauzu pred usadením sa hrať znovu. Ak ste hrali niekoľko hodín, možno budete chcieť dostať jedlo, alebo len chodiť. Prechádzky okolo kasína je dobrý spôsob, ako pretiahnuť nohy potom, čo sedí na jednom mieste na chvíľu. Vaším cieľom je pretiahnuť svoje kasíno skúsenosti.

Riskovať spoločensky.

Zahrajte si s rodinou či priateľmi a baviť hrať bok po boku a nie vždy sám.

Zoberme si nejaké peniaze môžete získať ako bonus.

Keď vyhráte, nezabudnite vziať svoje výhry domov, namiesto aby ich všetky prehrávanie. Kasíno bude ešte za týždeň alebo mesiac pre vás opäť tešiť.

Ak pijete alkohol v kasíne, je zodpovedný pri hazardných hrách.

Obmedzte príjem alkoholu, aby sa ubezpečil, že ste pod kontrolou to, čo hráte a vaše stávka.

Nepožičiavajú peniaze na hazard.

Nepoužívajte kreditnej karty v kasíne, pretože v skutočnosti to, čo robíte, je požičiavanie peňazí na hazard – a vždy na oveľa vyššie úrokové sadzby.

Nenechajte riskovať, keď ste v strese.

Nenechajte riskovať, keď cíti osamelý, spupný, depresívne, alebo bolesťou. Kasínové hry sú zábavné, ale nakoniec nebudú meniť tie pocity veľmi dlho – aj keď vyhráte.

Nenechajte prenasledovať svoje straty.

Naháňa straty je stratégia prehraná. Je pravdepodobné, že dôjde k strate ešte viac. Akonáhle je váš casino vyčlenené bankroll je preč, je čas robiť niečo iné. Nezabudnite, že len vy môžete udržať svoj herný zábavu.

loading
×