Slot turnaja Základy

Ak sloty sú vaše obľúbené kasínové hry, môžete sa dostať do vysokej tempe šialenstva konkurenčné slot hry takmer každý deň v týždni v južnej Kalifornii kasína. S cenami, ktoré zahŕňajú vôle a často veľké peniaze, slot turnaja poskytujú vzrušujúce úroveň hospodárskej súťaže, kde slot hráči môžu spojiť priamo na kasíno vo vzrušujúce udalosť. Kasíno personál slot turnaja sú fandiť a party vodcovia, ktorí poskytujú zábavná skúsenosť povzbudzuje hráčov, aby tap-tap-kliknúť na tlačidlo odstreďovanie závratnou rýchlosťou.

Ak ste slot turnaj začiatočník, pozrite sa na tento mesiac celovečerný príbeh na strane 16 sa dozviete o tom, ako aj nováčik by mohol byť v chode za najlepšiu Slot turnajovým hráčom a predstavujú účastnícke južnej Kalifornie kasíno v roku 2016 TournEvent z Champions®. A prečítajte si našu stránku Turnaje každý mesiac – v tomto čísle je to strana 18 – pre slot turnaja novinky mesačnej vystupoval kasín.

Slot turnaja Play

Ak ste nikdy nehral na turnaji slotu, ste prídu o veľa vzrušenia a šancu vyhrať veľký. Pre nezasvätených, kasíno slot turnaja sa hrajú na špecifickú skupinu hracích automatov, a to vrátane systému ever TournEvent®.

TournEvent systém poskytuje hráčom dynamický zážitok turnaja. S TournEvent systému, prevádzkovatelia kasín možno prepínať sieťových hracie automaty od živého jedno hodnotenie hre na turnajovej hre jednoduchým stlačením jediného tlačidla, čo eliminuje ťažkostí stroj do pohybu, alebo potrebe oddelených oblastiach turnaja. TournEvent umožňuje prevádzkovateľom kasín vytvárať jedinečné tím výherných turnajov, ktoré ponúkajú širokú škálu prispôsobiteľné možnosti založené na počte hráčov, mechanici tímu povýšenie, rebríčka a turnaj udeľovanie cien. Preč sú dni, kedy kasína musela trvať niekoľko hodín na určenie víťaza relácie a celkovo turnaj.

Slot turnaja prebiehajú v určitý čas, a sú rozdelené do sedenie, s každou reláciu trvajúce vopred stanovenú dobu, často v krátkych krokoch, 3 až 5 minút. turnajové stroja slot automaticky zastaví po uplynutí nastaveného času. Predmetom slot turnajovej hre je dať dohromady čo najviac bodov, ako je to možné v stanovenom čase. Zvyčajne sa hráči môžu hrať iba raz v turnaji slotu, ale tam sú niekedy výnimky.

Keď všetci hráči relácie sú pripravené, sú hracie automaty sú aktivované a šialenstvo hry začína. Hráči zúrivo kliknutím na tlačidlo roztočí automat pre celú dĺžku relácie. Hlavnou cenou prejde na účastníka, ktorý má najvyššiu bodový súčet pre celú akciu.

Slot turnaja sa nepáči pravidelné slotu hru. Namiesto toho sa snaží získať čo najviac peňazí z výherných automatov, ktorej cieľom je získať čo najviac bodov, ako je to možné. V turnaji slot, chce hráč sa hromadí viac bodov ako ktorýkoľvek z ostatných hráčov. Tieto automaty sú upravené pre hru bez peňazí, a preto riziko je obmedzená iba na náklady na vstupný poplatok turnaja, ak existuje.

Mnoho kasín bežať výherných turnajov, v ktorých môžu členovia klubu hráči vstupujú získaním určitého počtu bodov v rámci určitého časového obdobia. Alebo sú Invitational turnaja pre určitej úrovne členov hráčov klubu. Alebo môžu existovať turnaja s malým vstup voľný, často $ 20 alebo $. 30 Tam sú niekedy re-buy-iny do turnajov hracích rovnako.

Aké sú šance na výhru?

Ak chcete zistiť šance na výhru v turnaji slote, budete potrebovať dve informácie: koľko ceny sú ponúkané a koľko hráčov sa zúčastňuje turnaja. Napríklad, ak tam sú 200 hráčov v turnaji a tam sú ceny pre top 50 hráčov, máte 1 do 4 šancu na výhru aspoň niečo. Máte 1 v 200 šancu na výhru hlavnú cenu.

Slot Tournament Čo robiť a nerobiť

Tu je niekoľko bodov, majte na pamäti pri príprave hrať v turnaji slotu.

♦ Prílet na turnaji oblasti pred požadovanom čase.

♦ Vypnite svoj mobilný telefón, než začnete hrať.

♦ Uistite sa, že stlačenie tlačidla odstreďovania tak rýchlo, ako je to možné.

♦ hrať maximálne stávku na každom kolese.

♦ Uistite sa, že vám nič rozptyľuje.

♦ Nestrácajte čas čakania na výhru počítať nahor.

♦ Nepozerajte sa okolo vidieť, ako ostatní hráči robia.

♦ Neprestávajte stlačením tlačidla odstreďovania, kým váš čas relácie vypršal.

♦ Nehrajte, ak máte zranenie, ktoré bránia mnoho stlačení tlačidla.

♦ Nezabudnite sa baviť!

Slot turnaja Winning Ways

Čo môžete urobiť pre zvýšenie svojej šance na výhru? Šťastie hrá veľkú úlohu pri víťazstve v turnaji slotu. Avšak, rýchlosť a sústredenie sú dva najdôležitejšie zručnosti, ktoré budete potrebovať. Vzhľadom k tomu musí hrať v určitom časovom období, musíte hrať rýchlo. Každá z víťazných spin zvyšuje vaše celkové skóre.

TournEvent Systém má navyše tú vlastnosť bonusov na obrazovke, kde hráči môžu stlačiť obrázok prijímať veľké bonusové body.

Všetky turnaja majú časový limit, a že majú šancu na výhru, musíte hrať maximálne množstvo točí. To znamená, že musíte mať, akonáhle relácie turnaj začne, až sa zastaví stlačením tlačidla odstreďovania. Jeden spôsob, ako udržať rýchlosť je, aby sa vaše prsty na tlačidlo spin a pokračovať poklepaním na roztočenie valcov. Pár sekúnd oneskorené hit na tlačidlo spin môže vytvoriť veľký rozdiel zarábať viac kreditov.

Nestrácajte čas počítanie úvery, a nie strácať čas dostať naštvaný na tesné minutie točí. Udržujte kliknutím na tlačidlo odstreďovania, a nenechajte nič odvrátiť vás. Niektorí hráči často fandiť pri náraze veľkú výhru, ale každý druhý strateného času umožní ostatným hráčom získať na svoje skóre. Každý zlomok sekundy môže pridať niekoľko ďalších bodov.

To nie je nezvyčajné v herných turnajoch, že len niekoľko bodov, nemôže oddeliť prvé a druhé miesto víťaza. Prvky rýchlosti a koncentrácie sú dôležitými faktormi potrebné pre dobrú stratégiu slot turnaja.

Je tiež dôležité sa sústrediť na to, čo robíte, a nie nechať ostatní hráči rozptýliť vás. I keď budete chcieť vidieť a porovnávať svoje body pre ostatných hráčov “, nie. To plytvá čas. Počkať, až sa váš čas relácie dokončená vidieť svoje skóre. A vypnúť svoj mobilný telefón! Nenechajte sa ničím rušiť vás od svojho cieľa: stlačenie tohto tlačidla odstreďovania a kombinovanie body!

Zapojte sa do turnaja stranu slotu v južnej Kalifornii kasína, a kto vie? Proste môže skončiť ako najlepší slot turnajovým hráčom!

loading
×